Головна/ Про компанію

Про компанію

історія розвитку


досягнення

 

Компанія «Світлодіодні технології Україна» створена10 жовтня 2009 р. і є однією з провідних компаній на українському ринку світлодіодної техніки. Ця позиція забезпечується поєднанням передових технологій, ноу-хау та організацією системного підходу до пошуку нових ринкових можливостей.

Стратегічна метакомпаніїзабезпечення повного виробничого циклу світлотехніки та збільшення долі компанії на світовому ринку.

Ми пропонуємо наступні сучасні готові рішення: освітлення вулиць і магістралей; архітектурна підсвітка будівель і споруд; освітлення офісних приміщень. 

За період своєї діяльності наша компанія зайняла одну із лідируючих позицій, пропонуючи своїм клієнтам творчі та економічно ефективні рішення у сфері світлодіодного освітлення.

Рішенням завдань займаються висококласні фахівці , які мають значний досвід роботи в галузі мікроелектроніки, доктор технічних наук і кандидати наук. Співробітники кваліфіковано і оперативно розробляють і впроваджують світлодіодну техніку як серійно, так і під замовлення.

В даний час наша компанія є членом Асоціації виробників світлодіодної техніки.  Ми беремо участь в реалізації Державної цільової науково-технічної програми «Розробка і впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їх основі» та Державної програми «Дослідження та розробка в галузі приладобудування та електроніки».