Головна/Каталог продукції/Світлодіодний модуль

Світлодіодний модуль

Багатокристальні джерела світла.

Багатокристальні джерела світла 

Компанія ТОВ «НВП «ЛТУ» у 2013р виконала роботи з організації та запуску промислового виробництва широкої номенклатури багатокристальних світлодіодних модулів СОВ технології зборки продуктивністю до 50 000 модулів на рік, потужністю від 4 до 50 Вт. Модулі призначені для вітчизняних енергозберігаючих світлодіодних ламп побутового освітлення при зміні ламп накалювання та для потужних систем загальнопромислового освітлення.

Результатом роботи стала розробка цілого ряду принципово нових в Україні багато кристальних світлодіодних модулів, які виготовляються по СОВ технології зборки з використанням нових матеріалів та інноваційних рішень (в марті 2014р була надана заявка на винахід України та корисну модель).

Розвиваючі наукові підходи компанії ТОВ «НВП «ЛТУ» спрямовані на досягнення в освітлюючи системах нового покоління значного зросту яскравості, світло передачі та енергоефективності при зменшенні затрат на виготовлення таких систем.

Світлодіодні багатокристальні Chip-on-Board (COB) модулі

Обладнання, які включають до себе декілька світловипромінювальних кристалів напівпровідникових світлодіодів, називаються багато кристальним джерелами світла або світлодіодними модулями. В радіоелектроніці модуль – це функціонально завершений вузол апаратури, конструктивно оформлений як самостійний виріб. Таким чином, багатофункціональний світлодіодний модуль – це пристрій, у якому усередині одного корпусу розташовано декілька світловипромінювальних напівпровідникових кристалів з єдиною первинною оптикою. Світлодіодні модулі розрізняються кількістю світлодиодних кристалів, геометричними розмірами, світовою температурою, світловидатністю, величиною світлового потоку. Окрім цього, вони відрізняються величиною  напруження живлення та засобом управління.

Світлодіодні СОВ модулі необхідні для використання в потужних прожекторіх, вуличних світильниках, даунлайтах, а також промислових світильниках для приміщень з високими стелями.

Переваги світлодіодних СОВ - модулів 

 • Компактність. Невиликі розміри кластеров дозволяють використовувати їх в обмежених просторах.
 • Великий строк служби світлодіодного модуля – до 10 років безперервної роботи.
 • Висока ефективність. Світлодіодні випромінювачі потребляють менше енергії, ніж лампи накалювання, дюралайт та неонові лампи.
 • Добре працюють при від’ємних та помірних температурах.
 • Володіють доброю надійністю та конструктивною міцністю.
 • Чудові у керуванні, димміруються.
 • Зниження собівартості світлодіодних виробів та підвищення ефективності їх роботи.
 • Інноваційні розробки LED-COB дозволяють добиватися високої яскравості світлового потоку навіть при невеликих розмірах освітлювальної техніки.
 • Кількість виробничих операцій знижено у два рази у порівнянні з технологією SMD, значно зменшився час виготовлення світлодіодних виробів.
 • Високий показник оптичної щільності чипу: на 1 смплощі положки може бути встановлено до 70 чипів.
 • Надійність та ефективність тепловідведення LED-СОВ виробів.
 • Сумісність з різноманітними пускорегулювальними пристроями та системою димміровання світла.
 • Рівномірна яскравість світлового потоку, відсутність ефекту тіней, висока якість змішування кольору та можливість отримання високого значення індексу кольоропередачі (більше 90).
Експериментальні зразки світлодіодних модулів (4-10 Вт)
СОВ модулі для СД ламп для зміни ламп накалювання 40 – 100 Вт
Потужні світлодіодні модулі (25-50 Вт)


Шляхи удосконалення вітчизняних СОВ модулів ТОВ «НВП «ЛТУ»

 • Впровадження новітніх матеріалів, які володіють високим значенням теплових, електричних та оптичних робочих параметрів; удосконалення КТР пласких СОВ модулів на базі інноваційних технологій зборки «ChiponMiro» та  «ChiponMirosilver» з люмінофорними фотолюмінісцентними перетворювачими підвищеної ефективності.
 • Удосконалення КТР пласких СОВ модулів на базі інноваційних технологій формування фотолюмінісцентних перетворювачів з віддаленим люмінофором.
 • Розробка та виготовлення об’ємних СОВ модулів для світлодіодних ламп побутового освітлення.
 • Перехід від окремого матричного СОВ модуля до світлодіодного модуля з інтегрованим перетворювачем напруження живлення (Highintegratedchiponboard).