Головна/ Новини/ 10-річний ювілей компанії LTU Enterprise

Новини

10-річний ювілей компанії LTU Enterprise

10 років лту

10 жовтня 2019 року LTU Enterprise святкує 10 річний ювілей своєї діяльності

 

За цей період компанія досягла значних результатів по кожному зі своїх напрямків діяльності. Наукові розробки та високотехнологічні вироби LTU Enterprise знайшли своє застосування у багатьох міжнародних та вітчизняних проектах.У рамках стратегічного партнерства з компанією співпрацюють світові організації: CERN, GSI, Azur Space, КБ «Південне», Інститут фізики напівпровідників та інші.

Продукція компанії використовується на землі, під землею та у космосі.

Напрямки діяльності компанії:

 1. Космічне приладобудування
  • Сонячні батареї космічного призначення на жорстких вуглесотопластових панелях для малих і над малих космічних апаратів
  • Умовно гнучкі сонячні модулі на поліімідних носіях
  • Поліімідні плівкові електронагрівачі
 2. Детекторна техніка (детекторні модулі та їх компоненти)
  • Багатосенсорні модулі на гнучкий комутаційних платах
  • Гнучкі багатошарові друковані кабелі електроживлення
  • Спеціалізовані гнучкі і гнучко-жорсткі алюміній-поліімідні друковані плати
 3. Світлодіодні системи освітлення
 • Універсальні світильники серії LTU Pro для зовнішнього та внутрішнього освітлення

 

Головні досягнення компанії за 10 років:

 • LTU Enterprise (м. Харків) у 2009 р. розпочинає власну розробку і виробництво систем освітлення на над’яскравих потужних світлодіодах. Єдина компанія в Україні, що зайнялася розробкою та виготовленням COBсвітлодіодів і модулів на їх основі як плоских так і об’ємних для потужних ламп освітлення.
 • 17 вересня 2010 року компанія стала переможцем міжнародного конкурсу «Харківські ініціативи» з проектом «Розробка і освоєння промислового виробництва високоефективних освітлювальних систем на основі над’яскравих потужних світлодіодних кластерів».
 • В 2011 році на виставці «Енергоефективність та енергозбереження», компанія стала призером у конкурсі «Новітні енергоефективні та енергозберігаючі технології та обладнання».
 • У вересні 2012 року на Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи»компанія отримала золоту медаль за кращій інвестиційний проект кластеру «Житлово-комунальне господарство».
 • В 2014 р – Державна премія України в галузі науки і техніки за роботу «Розробка і впровадження сонячних батарей космічного призначення».
 • В 2016 р – Державна премія України в галузі науки і техніки за роботу «Енергоефективні світлодіодні системи освітлення».
 • В 2016 р - Премія Кабінету Міністрів України за розробку і впровадження інноваційних технологій, а саме за роботу «Розробка і впровадження у виробництво новітніх технологій створення надсучасних детекторних модулів на основі базових високотехнологічних компонентів з алюмінієвої комутації для систем детектування частинок в експериментах фізики високих енергій»
 • У 2017 р розроблена, запатентована і впроваджена у виробництво технологія виготовлення безадгезивных лакофольгових поліімідних матеріалів на основі фольги з нікелю, нікелевих та інших резистивних сплавів для плівкових електронагрівачів, фольгових тензорезисторів і датчиків, а також на основі алюмінієвої і мідної фольги для гнучких і гнучко-жорстких друкованих плат, які можуть працювати в широкому діапазоні температур від -200 °С до +250 °С. Ця технологія не має аналогів в Україні.
 • У 2018 р. в рамках робіт з реалізації «Програми розвитку супутникових технологій ДП «КБ «Південне» на період з 2015 по 2023 роки» розроблено конструктивно-технологічні рішення, виготовлені дослідні зразки, проведені наземні випробування, виготовлені та передані замовнику штатні зразки сонячних батарей для перспективних вітчизняних космічних апаратів "YuzhSat" класу Мікросупутник і космічних апаратів «GS-1» класу CubeSat.
 • У 2019 р.  завершені роботи з виготовлення і постачання компонентів для детекторних модулів і систем  з поліпшеними характеристиками на основі монолітних активних піксельних сенсорів (MAPS) ALPIDE 4 для модернізації внутрішньої трекової системи експерименту ALICE на Великому адронному колайдері (Швейцарія, CERN).

За період функціонування LTU Enterprise науковим складом компанії було розроблено технології та прилади, що використовуються в космічній, світлодіодній галузях та експериментах з фізики високих енергій. Результати робіт опубліковані більш ніж в 60 публікаціях у вітчизняних і зарубіжних наукових виданнях, в тому числі 20 статей у Scopus. За 10 років компанією отримано 9 патентів України на корисні моделі та винаходи та підготовлено три нові заяви на винаходи.

Компанії LTU Enterprise є чим пишатися, особливо тим, що фахівці компанії зробили свій хоча і малий але значимий вклад у розвиток майбутнього людства, але це зовсім не межа. Науково-дослідна діяльність спрямована на постійний розвиток напрямків діяльності компанії та розробку нових рішень у високо технологічних галузях промисловості.

Діяльність компанії орієнтована на задоволення потреб наших клієнтів та партнерів. Тому більшість наукових розробок та нововведень були зроблені завдяки саме їм.

Щиро дякуємо за довіру та співпрацю. Завжди раді допомогти і готові до вирішування нових амбіціозних задач.